MageAge


#1 2008-07-23 23:10:53

Wkrent

Bobas

Zarejestrowany: 2008-06-22
Posty: 7
Punktów :   

Glory for the Wise, for the Mages...

No to Klan podupada... Nie gramy nic nie robimy. Ally nas grzecznie wyprosiło. Ale szczerze nie lobię siedzieć w ally z ludźmi których nie znam... Kamil podrzucił genialną idee, teraz trzeba ją realizować. Problem w organizacji... Musimy się nawzajem informować kiedy wchodzimy online na exp.  Macie do mnie namiar na tel 691 346 900.  Nie trzeba dużo grac żeby być skutecznym klanem, to jest tylko kwestia organizacji.
  Wybaczcie że leniuchowałem. Za to tym bardziej zabieram sie za nadanie temu klanowi odpowiednich kierunków Ta gra to nie do końca zabawa. To też swego rodzaju egzamin taktyczny... Pozdrawiam


It is better to die for the Emperor, then live for your self..

Offline

 

#2 2008-07-27 03:08:46

Avra

Bobas

2096487
Skąd: Łubniany
Zarejestrowany: 2008-06-22
Posty: 7
Punktów :   

Re: Glory for the Wise, for the Mages...

Mi się ally akurat podobało... Nieraz wzięli mnie na expa kiedy nikogo z klanu nie było online oprócz mnie

Co do gry, staram się bywać codziennie od 21-22 do 24 albo do znudzenia xP Wyjątkiem będą najbliższe dni, z powodu wyjazdu pojawię się dopiero w środę ^^ No i mam nadzieję że weźmiemy się w końcu za klan...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.revolution-ua.pun.pl www.vstransmys.pun.pl www.svrkiller.pun.pl www.ntm.pun.pl www.naruciakzadzi.pun.pl